Previous Frame

Dni Otwarte - czyli Święto Wydziałów

Politechnika Łódzka organizuje 17-18 marca (czwartek, piątek) Dni Otwarte - czyli Święto Wydziałów. Zbiegają się one z odbywającymi się równolegle Targami Edukacyjnymi organizowanymi w hali EXPO przy Al. Politechniki 4. Kampusy PŁ sąsiadują z miejscem targów, więc jest to dobra okazja, aby zobaczyć Politechnikę od środka i poznać całą ofertę uczelni odwiedzając stoisko na Targach.
 
Pracownicy i studenci Politechniki Łódzkiej zapraszają na wydziały, by zobaczyć jak wygląda miejsce przyszłych studiów, jak wyposażone są laboratoria, a także posłuchać wykładu, obejrzeć doświadczenia lub wziąć udział w warsztatach. Program dni Otwartych znajduje się na: rekrutacja.p.lodz.pl . 
Warto również zajrzeć w czwartek do nowego budynku LabFactor , w którym uczniowie zainteresowani zagadnieniami ekologii i ochrony środowiska wezmą udział w seminarium. Od godz. 9.00 trwać będą konkursy, w tym premierowy na Eco-wynalazek oraz Lab Tour’y prezentujące najnowsze trendy w technologiach ochrony środowiska i energetyki odnawialnej. 
 
200 uczniów z kilkunastu szkół będzie prezentować referaty, własne produkcje filmowe, plakaty i Eco-wynalazki. Na zakończenie, o godz. 14.00 zostaną wręczone nagrody i jak zapewniają organizatorzy - W konkursie nie ma przegranych – wygrywa Matka Natura i młoda kreatywność . Więcej informacji i szczegółowy program na:
seminarium.wipos.p.lodz.pl 
 

 

 

łódź akademicka