Zarządzanie – Politechnika Łódzka rekrutacja 2024/2025

Studia na kierunku zarządzanie na Politechnice Łódzkiej to studia licencjackie lub magisterskie, których program kształcenia zazwyczaj trwa 3 lata (studia I stopnia) lub 2 lata (studia II stopnia) i kończy się uzyskaniem dyplomu (licencjata lub magistra).

Studia możesz podjąć w trybie stacjonarnym  lub niestacjonarnymSpecyfika studiów zależy od wyboru specjalności / ścieżki kształcenia. Studia gwarantują zdobycie niezbędnych umiejętności, które będą przydatne w przyszłej pracy zawodowej.

Program kształcenia na kierunku Zarządzanie skonstruowany jest w taki sposób, aby zdobyć wiedzę interdyscyplinarną, czyli złożoną z wielu zagadnień. Szeroka wiedza oraz liczne specjalistyczne umiejętności i kompetencje są dzisiaj wizytówką współczesnego menedżera, który potrafi odnaleźć się w różnych problemach i zadaniach o różnych charakterach. Dzięki umieszczonym w programie przedmiotom i zajęciom studenci mają okazję przygotować się do twórczego i aktywnego uczestniczenia w życiu gospodarczym i społecznym w dobie dynamicznej i innowacyjnej gospodarki. Oznacza to, że aby sprawnie poruszać się po rynku muszą najpierw pozyskać wiedzę, na którą składają się między innymi zagadnienia z obszaru ekonomii, finansów, czy komunikacji, która wsparta jest jeszcze wiedzą techniczną.

Absolwenci studiów na kierunku Zarządzanie stają się specjalistami w różnych dyscyplinach. Posiadają wiedzę i umiejętności z zakresu zarządzania sprzedażą, zarządzania małym i średnim biznesem, zarządzania zasobami ludzkimi, czy zarządzania finansami. Obszar wiedzy pozwala na sprawne poruszanie się po rynku, a nabyte umiejętności szeroko otwierają perspektywy zawodowe.

 

Program studiów i przedmioty

Zarządzanie główne przedmioty: 

 • Ekonomia i finanse
 • Kompetencje akademickie
 • Komunikacja społeczna
 • Kreatywna informacja rynkowa
 • Matematyka
 • Metody ilościowe w biznesie
 • Nauka o organizacji
 • Podstawy techniki
 • Podstawy zarządzania
 • Prawne i społeczne aspekty zarządzania
 • Technologie informatyczne
 • Wprowadzenie do metod rozwiązywania problemów
 • Współczesny marketing

 

Politechnika Łódzka to 61 kierunków studiów.

 

Nabywane Umiejętności

Studia na kierunku Zarządzanie na Politechnice Łódzkiej pozwalają na zdobycie wiedzy humanistyczno- menedżerskiej w połączeniu z dyscyplinami technicznymi i praktyką oraz poznanie zagadnień związanych z psychologią, historią gospodarczą, etyką, finansami, zarządzaniem kadrami, marketingiem i logistyką. Nauka obejmuje szeroki zakres kształcenia w zakresie funkcjonowania przedsiębiorstwa, aspektów finansowych oraz marketingowych.

 

Sprawdź

Politechnika Łódzka kierunki studiów

Politechnika Łódzka rekrutacja

Rekrutacja na studia w Łodzi

 

Zajęcia umożliwiają zdobycie umiejętności w zakresie rozwiązywania problemów, zarówno technicznych jak i menedżerskich w przedsiębiorstwach, bankach, firmach konsultingowych, usługowych, czy organizacjach non- profit.

 

Opinie

Okres rekrutacji na studia to czas, w którym kandydaci zadają wiele pytań odnośnie przyszłych kierunków kształcenia. Jakie ma Zarządzanie na Politechnice Łódzkiej opinie? Magda, studentka drugiego stopnia mówi:

„To nie są studia dla każdego. Jeśli chcesz spokojnie przesiedzieć kilka lat, uzyskać dyplom i opuścić uczelnię, to nawet przez chwilę nie zastanawiaj się nad Zarządzaniem. Zawsze myślałam, że jestem ambitna i pracowita. Studia pokazały, że muszę dać z siebie jeszcze więcej.”

 

Gdzie studiować zarządzanie na Politechnice Łódzkiej 

Studia na kierunku zarządzanie prowadzone są przez Wydział Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej zlokalizowany przy ul. Wólczańska 221 w Łodzi.

Kontakt:

tel. 42 631 37 68

www.woiz.p.lodz.pl

 

 

Zarządzanie Politechnika Łódzka limity miejsc - rekrutacja 2023/2024

 • studia stacjonarne I stopnia: 45
 • studia stacjonarne II stopnia: 45
 • studia niestacjonarne II stopnia: 60

 

Zarządzanie Politechnika Łódzka ceny - rekrutacja 2023/2024 (pierwszy rok studiów)

 • studia stacjonarne: bezpłatne

*Szczegółowe informacje odnoszące się do wysokości opłat za studia, płatności ratalnych, opłat rekrutacyjnych, a także ewentualnych promocji i zniżek należy sprawdzić na stronie internetowej uczelni.

 

STUDIA W ŁODZI - ważne informacje

kierunki studiów w Łodzi

studia w Łodzi

 

ZARZĄDZANIE - ważne informacje

Zarządzanie studia Łódź

Zarządzanie studia

Zarządzanie studia online