Previous Frame

Łódź Akademicka - kamapania promocyjna rozpoczęta

Wrzesień, czyli miesiąc w którym przyszłoroczni maturzyści zmagają się z decyzją o tym jakie przedmioty zdawać na egzaminie dojrzałości. Decyzja ta bardzo często podejmowana jest „pod” konkrety kierunek studiów. Jednak nie każdy już teraz wie co chce robić w przyszłości. Pomocny w podjęciu tej decyzji okazuje się corocznie wydawany Przewodnik Łódź Akademicka - studia i praca w Łodzi.
 
Przewodnik Łódź Akademicka niezmiennie od wielu lat, jako pierwszy opisuje wszystkie kierunki i specjalności jakie uczelnie wyższe oferowały będą podczas majowych rekrutacji. W jednym miejscu znajdują się informacje o publicznych uczelniach technicznych, humanistycznych, artystycznych oraz medycznych działających na ternie Łodzi. Opis każdego z kierunków i specjalności zawiera nie tylko informacje o tym jak się dostać na studia oraz jakie umiejętności posiądziesz podczas nauki. W tekstach publikowanych na łamach przewodnika znajdziesz również wskazówki odnośnie perspektyw zawodowych, jakie niesie za sobą dyplom ukończenia studiów na każdym z kierunków.
 
Wybór kierunku to nie jedyna kwestia w jakiej pomoże maturzyście Łódź Akademicka. Przewodnik zawiera szereg praktycznych informacji odnośnie tego gdzie i za ile mieszkać, ile kosztuje komunikacja miejska, czy też jak zwiększyć swój studencki budżet. Ponad to podczas lektury dowiesz się gdzie znajdują się popularne wśród studentów miejsca spotkań oraz jakie rozrywki oferuje Miasto Łódź przez cały rok. Przewodnik Łódź Akademicka pomoże maturzyście nie tylko w odnalezieniu własnego miejsca na uczelni, ale także umożliwi mu poznanie Łodzi jako Miasta Akademickiego otwartego na studentów.
 
Łódż akademicka 2017
Studia studiami, ale co po uzyskaniu dyplomu jednej z łódzkich uczelni? Na to pytanie równie ochoczo odpowie przewodnik. Sylwetkom absolwentów uczelni wyższych, którzy postawili na rozwój siebie w Łodzi, towarzyszą informacje o największych przedsiębiorstwach na terenie Łodzi i okolic. Każdy z pracodawców prezentuje nie tylko profil swojej firmy, ale także podpowiada jakie umiejętność powinien posiadać kandydat. Firmy przedstawiają sylwetki absolwentów kierunków jakich najczęściej poszukują w swoich szeregach.
 
Egzemplarz Łodzi Akademickiej otrzyma każdy uczeń klasy maturalnej z 38 miast na terenie województwa łódzkiego oraz województw ościennych. Dystrybucja, jak co roku, rozpoczyna się wraz z pierwszymi dniami nowego roku szkolnego. Tegoroczna edycja została zainaugurowana w I Lo im. Gen. J. H. Dąbrowskiego w Kutnie. Dzięki spotkaniu zorganizowanemu przez Dyrekcję Liceum, maturzyści mogli jako pierwsi zapoznać się ofertą edukacyjną przygotowaną przez uczelnie wyższe na rok akademicki 2018/2019.
 
Przewodnik ma swoich odbiorców również wśród studentów. Łódź Akademicka wydawana we współpracy z Urzędem Miasta Łodzi, Marszałkiem Województwa Łódzkiego oraz Publicznymi Uczelniami Wyższymi, trafia do studentów i absolwentów podczas Targów Pracy oraz wydarzeń tematycznych organizowanych na uczelniach.
 
Łódź Akademicka od jedenastu lat udowadnia, że Łódź bez wątpienia jest Miastem Akademickim z którym warto związać się nie tylko w czasie studiów, ale również po ich ukończeniu. Szeroka oferta kierunków i specjalności przyciąga młodych ludzi z całej Polski. Dzięki unikatowym kierunkom Łódź stała się konkurencyjnym ośrodkiem naukowym do którego ściąga z roku na roku coraz większa liczba młodych ludzi. Oferta uczelni przedstawiona w Przewodniku Łódź Akademicka, pomaga maturzystom i studentowm w podjęciu decyzji o pozostaniu w mieście i kontynuowaniu nauki na lokalnych uczelniach. Dzięki czemu zyskują wszyscy. Maturzysta, który wraz z nadejściem października staje się studentem jednej z najlepszych uczelni w Polsce. Miasto które z roku na rok staje się coraz atrakcyjniejszym ośrodkiem akademickim. Uczelnie, które dzięki zdolnym i ambitnym studentom zwyciężają w międzynarodowych konkursach, zyskując tym samym rozpoznawalność i renomę oraz pracodawcy, którzy coraz chętniej lokują swoje przedsiębiorstwa w Łodzi ze względu dobrze wykształconych i dobrze przygotowanych do rynku pracy absolwentów.
 
 
łódż akademickałódź akademickałódź akademicka
ŁÓDŹ AKADEMICKA
łódź akademicka
łódź akademicka
łódź akademickałódź akademicka
 

 

 

łódź akademicka