Witamy u najbardziej innowacyjnego producenta sprzętu gospodarstwa domowego, witamy w naszym zespole!
BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu BSH Home Appliances Group. Jako międzynarodowy koncern z rocznym obrotem ponad 13 milionów euro w 2016 roku, zatrudniamy ponad 60.000 pracowników i posiadamy ponad 40 fabryk na całym świecie. Produkty naszych marek spełniają oczekiwania wymagających klientów poprzez nowoczesną technologię, wyjątkowe wzornictwo oraz najwyższy komfort obsługi.

Zadbaj o swój rozwój - dołącz do nas!

Firma: BSH | Specjalista ds. Procesów HR (Praca tymczasowa i transport pracowniczy)

Miejsce: Łódź, łódzkie

Opis stanowiska

  • Koordynacja procesu pracy tymczasowej i transportu pracowniczego
  • Ustalanie planów zatrudnienia pracowników tymczasowych oraz prowadzenie rekrutacji na stanowiska bezpośrednioprodukcyjne
  • Komunikacja z fabrykami w zakresie potrzeb rekrutacyjnych oraz transportu pracowniczego
  • Współpraca z Centrum Treningowym w zakresie szkoleń wstępnych oraz z dostawcami w zakresie w/w procesów
  • Raportowanie wskaźników, odpowiedzialność za budżet

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub w agencji pracy tymczasowej
  • Doświadczenie w zakresie zatrudniania obcokrajowców
  • Znajomość ustawy o zatrudnianiu pracowników tymczasowych oraz przepisów prawa pracy
  • Znajomość specyfiki pracy na stanowiskach produkcyjnych
  • Proaktywne i elastyczne podejście do powierzonych zadań
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność analizy danych, bardzo dobra znajomość excel, doświadczenie w raportowaniu i przygotowywaniu analiz
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę przez firmę zewnętrzną
  • Możliwość rozwoju zawodowego w zespole HR w międzynarodowej organizacji
  • Szeroki pakiet specjalistycznych szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych
  • Pakiet benefitów pozapłacowych