Previous Frame

Łódź Akademicka na Uniwersyteckich Targach Pracy

Nie mogło nas zabraknąć na Targach Pracy, które odbyły się wczoraj na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Bardzo dużo pracodawców, wśród których znalazły się wiodące firmy na rynku łódzkim. Poszukują one studentów i absolwentów uczelni. Tak duży wybór sprawia, że podjęcie decyzji dotyczącej wyboru przyszłej pracy może być jeszcze trudniejszy. Z pomocą dla studentów przybyli przedstawiciele Łodzi Akademickiej, którzy rozdawali magaznyn Łódź Akademicka studia i praca.

 

Informacje o uczelniach, kierunkach, pracy, praktykach i stażach w regionie łódzkim. Dzięki temu studenci mogli dowiedzieć się, co mogą robić po kierunku, który studiują lub który planują zacząć. Informacje od dużych firm i korporacji- jakich osób poszukują oraz jakiego wykształcenia i umiejętności oczekują. Dla tych, którzy niedawno wprowadzili się do Łodzi, niezwykle cenne są informacje na temat Łodzi jako miasta. Z naszego przewodnika dowiesz się, jak dojechać na uczelnię, gdzie można dobrze zjeść i co robić w weekend w naszym mieście.

 

Osoby, które pojawiły się na Targach Pracy, z chęcią kierowały się w stronę naszego stoiska. Łódź Akademicka wydawana jest już od 12 lat, zatem jest dość znana wśród młodych ludzi. Studenci doceniają to, jak dużo precyzyjnych informacji, zarówno o pracy jak i zatrudnieniu, daje im zaledwie jeden magazyn.

 

Nasi przedstawiciele są studentami łódzkich uczelni. Wystarczyło podejść i zapytać- informacjami na temat studiowania i życia studenckiego w Łodzi sypią jak z rękawa! Z zaangażowaniem i uśmiechem na twarzy starali się odpowiadać na wszystkie Wasze pytania. Stoisko Łodzi Akademickiej było sercem studenckiego życia.

 

Targi pracy to doskonała inicjatywa. Na takim wydarzeniu nie mogło nas zabraknąć. Istniejemy i działamy dla młodych i ambitnych osób, które chcą się uczyć i rozwijać. Pomagamy w dokonaniu świadomego wyboru kierunku studiów i wskazujemy możliwości jakie daje ich ukończenie. Jeśli nie wiesz w jakim kierunku chciałbyś się kształcić lub obawiasz się, że po ukończeniu studiów nie znajdziesz satysfakcjonującej pracy, to Łódź Akademicka jest właśnie dla Ciebie!

 

Co jeszcze sprawiło, że pojawiliśmy się na Wydziale Zarządzania? Liczne stoiska firm, które promujemy, oferowały pracę studentom właśnie tam. Część z nich dokładnie wiedziała czego chce, jednak na Targach Pracy można było spotkać osoby zagubione, które wciąż szukają odpowiedniej drogi dla siebie. Pomoc we wskazaniu odpowiedniego kierunku- to zadanie należy do Łodzi Akademickiej i jej przedstawicieli! Wielu z Was pytało nas o to, gdzie mogą szukać pracy i w jakich działach powinni się zatrudnić. Pytaliśmy o to, co studiują, jakie wykształcenie mają i co chcieliby robić. Staraliśmy się wskazać Wam coś podpowiedzieć. Mamy nadzieję, że choć części z Was udało nam się pomóc.

 

Pod takimi inicjatywami jakimi są Targi Pracy podpisujemy się obiema rękami. Chętnie je wspieramy i w nich uczestniczymy. Nasze działania są bardzo zbliżone. My również chcemy pomagać młodym ludziom. Uważamy, że każdy z Was może zdziałać cuda, skończyć wymarzone studia i znaleźć pracę. Często brakuje Wam pomysłu na siebie, interesujecie się wieloma dziedzinami i nie wiecie, na którą się zdecydować lub po prostu macie problem z wybraniem odpowiedniej uczelni. Dlatego też istnieje Łódź Akademicka i organizowane są targi pracy. Wszystko po to, aby ułatwić Wam podjęcie tych kilku najważniejszych decyzji w życiu. Mamy nadzieję, że byliście wczoraj na Targach Pracy, otrzymaliście Łódź Akademicką i znaleźliście w niej coś dla siebie.

 

 

łódź akademicka