AUTOMATYK

Miejsce pracy: Wieluń

Główne obowiązki:

  • prowadzenie bieżącej konserwacji maszyn i urządzeń oraz instalacji technicznych zgodnie z dokumentacją techniczną,
  • nadzór nad funkcjonowaniem maszyn i urządzeń,
  • bieżące usuwanie awarii, usterek i uszkodzeń oraz ich ewidencja,
  • zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń i systemów automatyki w zakładzie poprzez nadzór nad ich sprawnym i bezawaryjnym funkcjonowaniem,
  • zamawianie części zamiennych do maszyn i urządzeń,
  • współpraca z działem produkcji

Wymagania:

  •   wykształcenie techniczne z obszaru automatyki/ elektromechaniki, mile widziane wyższe,
  •   doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  •   komunikatywna znajomość j. angielskiego,
  •   bardzo dobra znajomość zagadnień z dziedziny automatyki, pneumatyki, mechaniki,
  •   uprawnienia SEP do 1 kV,
  •   umiejętność czytania dokumentacji technicznej, schematów elektrycznych,
  •   samodzielność, zaangażowanie i dynamizm w działaniu.
  •   umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

  • pracę w firmie będącej liderem w branży,
  • pracę w nowoczesnym, zautomatyzowanym zakładzie,
  • uczestnictwo w kursach i szkoleniach podnoszących kwalifikacje,
  • przyjazną atmosferę w zespole

Zainteresowanych Kandydatów zapraszamy do przesłania aplikacji poprzez przycisk APLIKUJ: