JTI jest wiodącą międzynarodową firmą tytoniową prowadzącą działalność w ponad 120 krajach. Jesteśmy globalnym właścicielem znanych na całym świecie marek takich jak Winston, druga marka papierosów na świecie i Camel (poza USA). Nasze globalne marki obejmują również LD i Natural American Spirit i produkujemy markę z dziedziny e-papierosów Logic i Ploom, która jest ważną marką w kategorii podgrzewanej tytoniu.

Z siedzibą w Genewie w Szwajcarii, zatrudniamy ponad 27 000 osób na całym świecie. Niedawno otrzymaliśmy wyróżnienie Global Top Employer trzeci rok z rzędu oraz certyfikat Top Employer w Europie, Azji i na Bliskim Wschodzie. Jest to uznanie naszej wyjątkowej strategii talentu, pobudzającej kulturę i zaangażowanie w naukę i rozwój.

Jesteśmy członkiem japońskiej grupy producentów tytoniu. Więcej informacji na stronie www.jti.com.

Firma: JTI | Specjalista ds. Doskonalenia Jakości

Miejsce: Stary Gostków k. Łodzi, łódzkie

Nr ref. 6922

Opis stanowiska

Analiza i monitorowanie parametrów jakościowych wyrobów gotowych oraz półproduktów pod względem zgodności ze specyfikacją i standardami produkcyjnymi
Analiza jakości produktu (kontrola, analiza, raportowanie i proponowanie ulepszeń w odniesieniu do wyrobów gotowych i półproduktów)
Identyfikacja obszarów wymagających poprawy jakości oraz inicjowanie i wprowadzanie programów doskonalenia
Poprawa jakości procesu produkcyjnego (monitorowanie parametrów jakościowych, próbkowanie, działania korygujące i zapobiegawcze)
Wdrażanie działań doskonalących proces produkcji (np. PPCI)
Zapewnienie prawidłowego działania systemu zarządzania jakością

Wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane Zarządzanie Produkcją, Zarządzanie Jakością lub Chemia
Minimum roczne doświadczenie w obszarze kontroli i/lub zapewnienia jakości
Znajomość MS Office
Dobra znajomość języka angielskiego zarówno w mowie jak i w piśmie
Umiejętności analitycznego i logicznego myślenia
Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
Możliwość rozwoju zawodowego
Bogaty pakiet benefitów – m.in. dofinansowanie posiłków, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki j. angielskiego, siłownia na terenie fabryki, karta Multisport
Transport na wyznaczonych trasach (m.in. Łódź, Aleksandrów Łódzki, Poddębice, Zgierz, Łęczyca, Uniejów, Biała k. Strykowa, Ozorków)