ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) is a pioneering technology leader in electrification products, robotics andmotion, industrial automation and power grids, serving customers in utilities, industry and transport infrastructure globally. Continuing a history of innovation spanning more than 130 years, ABB today is writing the future of industrial digitalization with two clear value propositions: bringing electricity from any power plant to any plug and automating industries from natural resources to finished products. As title partner of Formula E, the fully electric international FIA motorsport class, ABB is pushing the boundaries of e-mobility to contribute to a sustainable future. ABB operates in more than 100 countries with about 135,000 employees. www.abb.com

Firma: ABB | Praktykant/ka ABB - Wsparcie Procesów Biznesowych

Miejsce: Aleksandrów Łódzki, łódzkie

Opis stanowiska

Zapraszamy ambitnych, zorientowanych na rozwój studentów i absolwentów do wzięcia udziału w organizowanych przez nas płatnych praktykach. Praktyki stanowią szansę na zdobycie doświadczenia zawodowego i pracy w firmie zorientowanej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie.

Zadania

Studenci i absolwenci odbywający praktyki w naszych strukturach, będą mieli okazję zapoznać się z pracą naszych zakładów produkcyjnych, wspierać wskazany dział w codziennej pracy i w realizowanych projektach. Czas trwania praktyk: trzy miesiące.

Przykładowe zadania:
- Udział w opracowywaniu instrukcji procesowych związanych z realizacją zamówień  (napędy średniego napięcia);
- Praca nad ujednoliceniem sposobu gromadzenia i analizy danych dla fabryk ABB;
- Testowanie nowych rozwiązań z zakresu BI (Business Intelligence).

Wymagania

- Status studenta lub absolwenta (preferowane kierunki studiów: studia techniczne oraz administracja biznesowa);
- Bardzo dobra znajomość MS Office;

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
- Dokładność i zaangażowanie w wykonywane zadania;
- Dyspozycyjność: minimum 25 godzin tygodniowo (elastyczny czas pracy).

 

Oferujemy

Oferujemy:

- Płatny staż w oparciu o umowę zlecenie z możliwością przedłużenia współpracy na umowę o pracę;

-  Możliwość elastycznych godzin pracy dopasowanych do zajęć na uczelni;

- Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w firmie będącej liderem w zakresie eMobility;

-  Szerokie perspektywy rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku;

- Miłą atmosferę pracy.

Forma kontaktu

Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie w nowoczesnej firmie, pracować z profesjonalistami w międzynarodowym środowisku, używać języka angielskiego w praktyce i uczyć się od najlepszych – wyślij maila z załączonym CV na adres: krzysztof.marynowicz@pl.abb.com. W tytule maila wpiasz "Praktyki Aleksandrów MVD - Imię i nazwisko".

Równocześnie zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”