ABB jest globalnym liderem kształtującym przyszłość w technologiach energetyki i automatyki. Grupa ABB zatrudnia około 136 000 pracowników w ponad 100 krajach świata, a jej doświadczenie bazuje na ponad 125 latach działalności. ABB w Polsce, z główną siedzibą w Warszawie, zatrudnia obecnie ok. 4500 pracowników.

Firma: ABB | Praktykan/ka w Dziale Procesów Biznesowych

Miejsce: Łódź, łódzkie

Opis stanowiska

Praktykant/ka w Dziale Procesów Biznesowych

Miejsce pracy: Łódź

Zapraszamy ambitnych, zorientowanych na rozwój i poszukujących wyzwań studentów i absolwentów do wzięcia udziału w organizowanych przez nas płatnych praktykach, które są szansą na zdobycie doświadczenia zawodowego i pracy w firmie zorientowanej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie.

Studenci i absolwenci odbywający praktyki w naszych strukturach, będą mieli okazję zapoznać się z pracą naszych zakładów produkcyjnych, wspierać poszczególne działy w codziennej pracy i w realizowanych projektach. Praktykanci będą mieć także szansę na poznanie struktur ABB i osiągania wspólnie z nami – liderem w branży elektroenergetycznej – sukcesów i jak najlepszych rezultatów każdego dnia pracy.

Poszukujemy w Łodzi studentów i absolwentów do Działu Procesów Biznesowych:

ZADANIA:
- Opracowywanie instrukcji procesowych;
- Potwierdzenie poprawności i kompletności opracowanej instrukcji z użytkownikiem końcowym;
- Testowanie nowych rozwiązań w systemie SAP;
- Wsparcie we wdrożeniu systemu Celonis.

 

 

Wymagania

- Status studenta lub absolwenta;

- Bardzo dobra znajomość MS Office;

- Umiejętność profesjonalnego opracowywania dokumentów;

- Cierpliwość, dokładność;

- Szczegółowość;

- Dyspozycyjność sierpień, wrzesień w pełnym wymiarze godzinowym (październik - elastyczny czas pracy).

Oferujemy

- Płatne 2- miesięczne praktyki na pełny etat (później możliwość elastycznego czasu pracy dostosowanego do planu zajęć);

- Zapoznanie się z systemem SAP i systemem Celonis;

- Miła atmosferę pracy;

Forma kontaktu

Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie w nowoczesnej firmie, pracować z profesjonalistami w międzynarodowym środowisku i uczyć się od najlepszych – zaaplikuj on-line za pośrednictwem funkcji "Aplikuj teraz" na stronie internetowej http://new.abb.com/pl/kariera/ogloszenie-o-prace/details/62067398/praktykant-ka-w-dziale-procesów-biznesowych.
Równocześnie zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”