ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) is a pioneering technology leader in electrification products, robotics andmotion, industrial automation and power grids, serving customers in utilities, industry and transport infrastructure globally. Continuing a history of innovation spanning more than 130 years, ABB today is writing the future of industrial digitalization with two clear value propositions: bringing electricity from any power plant to any plug and automating industries from natural resources to finished products. As title partner of Formula E, the fully electric international FIA motorsport class, ABB is pushing the boundaries of e-mobility to contribute to a sustainable future. ABB operates in more than 100 countries with about 135,000 employees. www.abb.com

Firma: ABB | Praktykan/ka w Dziale Procesów Biznesowych

Miejsce: Łódź, łódzkie

Opis stanowiska

Praktykant/ka w Dziale Procesów Biznesowych

Miejsce pracy: Łódź

Zapraszamy ambitnych, zorientowanych na rozwój i poszukujących wyzwań studentów i absolwentów do wzięcia udziału w organizowanych przez nas płatnych praktykach, które są szansą na zdobycie doświadczenia zawodowego i pracy w firmie zorientowanej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie.

Studenci i absolwenci odbywający praktyki w naszych strukturach, będą mieli okazję zapoznać się z pracą naszych zakładów produkcyjnych, wspierać poszczególne działy w codziennej pracy i w realizowanych projektach. Praktykanci będą mieć także szansę na poznanie struktur ABB i osiągania wspólnie z nami – liderem w branży elektroenergetycznej – sukcesów i jak najlepszych rezultatów każdego dnia pracy.

Poszukujemy w Łodzi studentów i absolwentów do Działu Procesów Biznesowych:

ZADANIA:
- Opracowywanie instrukcji procesowych;
- Potwierdzenie poprawności i kompletności opracowanej instrukcji z użytkownikiem końcowym;
- Testowanie nowych rozwiązań w systemie SAP;
- Wsparcie we wdrożeniu systemu Celonis.

 

 

Wymagania

- Status studenta lub absolwenta;

- Bardzo dobra znajomość MS Office;

- Umiejętność profesjonalnego opracowywania dokumentów;

- Cierpliwość, dokładność;

- Szczegółowość;

- Dyspozycyjność sierpień, wrzesień w pełnym wymiarze godzinowym (październik - elastyczny czas pracy).

Oferujemy

- Płatne 2- miesięczne praktyki na pełny etat (później możliwość elastycznego czasu pracy dostosowanego do planu zajęć);

- Zapoznanie się z systemem SAP i systemem Celonis;

- Miła atmosferę pracy;

Forma kontaktu

Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie w nowoczesnej firmie, pracować z profesjonalistami w międzynarodowym środowisku i uczyć się od najlepszych – zaaplikuj on-line za pośrednictwem funkcji "Aplikuj teraz" na stronie internetowej http://new.abb.com/pl/kariera/ogloszenie-o-prace/details/62067398/praktykant-ka-w-dziale-procesów-biznesowych.
Równocześnie zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”